The Tourmaline
***
Anniewatte, Kandy, Sri Lanka, 20855
Online rezervace. Ceny od LKR8049.
Online rezervace
Rezervovat nyní
nebo volejte 888-205-7322
Ceny od LKR8,049
nocí
1 Pokoj pro 2 Dospělí Změnit vyhledávání
Zkontrolovat ceny
Pokoj
Pokoj
Ceny od LKR 8,049
The Tourmaline is a comfortable 3-star hotel set in a prime location in the centre of Kandy. Local tourist attractions such as Asgiriya Stadium and Sri Dalada Maligawa are not far from the hotel.

Facilities
The Tourmaline is a smoke-free property. Dining facilities at the hotel include a restaurant. The hotel boasts a 24-hour front desk service. Other hotel amenities include garden and tennis court(s). Other services: complimentary newspapers in lobby, dry cleaning/laundry service, laundry facilities, porter/bellhop and wedding services.

Transportation/Parking facilities
Guests can also use area shuttle (fee applied).

Jak udělat rezervaci

Vytvoření rezervace v The Tourmaline je snadné a bezpečné. Stačí si jen zvolit termín Vašeho pobytu a kliknutím na tlačítko "Zkontrolovat ceny" odeslat formulář. Po zobrazení cen a typu jednotlivých pokojů, budete moci zvolit sazbu dle vašeho přání tím, že si ve středu obrazovky přečtete informaci o pokojích a následným kliknutím na tlačítko "Rezervovat nyní", které se nachází na pravé straně obrazovky. Poté, co jste vybrali požadovaný typ pokoje, budete přesměrováni na formulář "Dokončit rezervaci". Zde, prosím, zkontrolujte "Detaily Vašeho pobytu" a vyplňte prázdná místa v sekci "Kontaktní údaje hosta.". Ujistěte se, že vaše jméno a e-mailová adresa jsou napsány správně. Poté, co vyplníte všechny potřebné informace, stiskněte tlačítko "Dokončit rezervaci". Pro zajištění vaší bezpečnosti, používáme bezpečný commerce server, který šifrováním dat znepřístupňuje čísla karet tak, že je zakóduje do zpětně dekódovatelného formátu
Hodnocení hostů
Buďte první, kdo se podělí o svůj názor

Informace o oblasti

  Letiště
  • Colombo, Sri Lanka (CMB-Bandaranaike Intl.) - 51.29 mi
  Muzea
  • National Museum - 1.17 mi
  • Kandy Museum - 1.17 mi
  • Ceylon Tea Museum - 1.63 mi